EPS Production пропонує готові рішення з постачання SIM-карт в Україні.

За останній час дуже сильно змінилися вимоги людини до мобільного зв’язку: з’явилися нові додатки, нові можливості, мобільний телефон став використовуватися не тільки як пристрій зв’язку, але і як засіб для здійснення платежів, обміну даними, передачі і зберігання інформації і т.д. У свою чергу, SIM-карта так само є вже не просто модулем для забезпечення ідентифікації абонента в мережі: вона стала інструментом, що дозволяє здійснювати складні операції і відповідати багатьом вимогам сучасного життя.

На додаток до класичного підключається модулю SIM-карти з’явилися нові форм-фактори, що описують додаткові сукупності її технічних параметрів: вбудовані елементи безпеки, Mini-SIM, Micro-SIM, Nano-SIM та M2M-SIM-карти відкривають абсолютно нові можливості і області застосування для звичайних SIM-карт.

За час роботи з українськими операторами мобільного зв’язку ми засвоїли дуже важливий урок: крім якості поставлених SIM-карт основними критеріями вибору також є вартість пропозиції і умови поставки. Саме тому EPS Production стала офіційним представником компанії Idemia з постачання SIM-карт для GSM-операторів на території України. Поставляючи продукцію без участі вітчизняних посередників, ми можемо запропонувати своєму клієнтові доступні ціни і найбільш привабливі умови поставки.

Якість, надійність, найкоротші терміни і мінімальні ціни – саме тому сьогодні вибирають нас!