Одним з основних напрямків діяльності компанії EPS Production є виробництво ваучерів поповнення рахунку для операторів мобільного зв’язку, а також виготовлення і персоналізація пластикових і картонних скретч-карт для акційних програм і програм лояльності.

Скретч-карта (від англ. «Scratch» – дряпати) – карта, виготовлена ​​з картону або пластику, з нанесеною непрозорою смужкою що стирається, під якою розміщено конфіденційна інформація (персоналізація: пароль, PIN-код, цифровий ключ, кодове слово, малюнок і т.д.). Для того, щоб отримати доступ до цієї інформації, необхідно стерти скретч-смугу.
Скретч-карти є зручним засобом оплати товарів і послуг, придбаних через Інтернет, а також послуг зв’язку (IP-телефонія, мобільний зв’язок).
Популярність скретч-карт обумовлена ​​можливістю їх застосування в самих різних областях: мобільний зв’язок, бонусні та дисконтні програми, послуги IP-телефонії, Інтернет (dial-up доступ), платіжні засоби для Інтернет-проектів, паркувальні талони, лотерейні квитки, страхування і т .п.
Збалансована потужність лінії виробництва EPS Production – до 10 млн. Карток в місяць.

Виробництво і упаковка скретч-карт здійснюється на двох технологічних лініях із застосуванням таких технологій нанесення захисного покриття (скретч-панелі) як: гаряче тиснення і скретч-наклейки.

  • Гаряче тиснення (hot stamping) є найпоширенішим способом нанесення скретч-панелі. При використанні даного методу конфіденційна інформація карти максимально захищена від її несанкціонованого використання. Так як при тисненні використовується матеріал наноситься безпосередньо на поверхню карти, скретч-панель неможливо непомітно відокремити від карти. При гарячому тисненні відсутні будь-які обмеження за формою, розмірами і розташування скретч-панелі на карті.
  • Скретч-наклейка (labeling) складається з двох шарів: підставою наклейки служить прозора самоклеюча плівка, на якій є дві зарубки, службовці захистом від повторного використання наклейки; поверх підстави завдано стирається шар (скретч-шар). Наклейки можуть бути різного розміру і мати різний малюнок нанесеного скретч-шару.

Персоналізація – друк унікальної інформації на кожному виробі. Для персоналізації скретч-карти використовуються: штрих-код з унікальним номером, PIN-код, цифро-буквений пароль або код, номер, малюнок або піктограма.
Використовуючи у своїй роботі сучасне обладнання світових виробників і тільки кращі матеріали від перевірених постачальників, команда EPS Production завжди готова врахувати будь-які вимоги клієнта до якості та дизайну продукції, а також гарантувати максимальну оперативність виконання робіт.