Про послугу

Ручне складання і упаковка товарів має на увазі виконання однієї або декількох технологічних операцій вручну.
EPS Production пропонує послуги по найрізноманітнішим видам упаковки, а саме: cтікерованіе, персоналізація, формування промонаборов (подарункові та акційні комплекти, вкладення і вклейка продукції в друковані видання), блістер тощо.

Якість та швидкість

Ручне складання і упаковка товару проводиться досвідченими фахівцями, що освоїли безліч різних прийомів роботи від простого стікеруванія до збірки подарункових комплектів з декількома вкладеннями. Це дає нам можливість виконувати роботи в мінімальні терміни, гарантуючи при цьому високу якість і повну відповідність технічним завданням.

  • Стікерованіе- наклейка на продукт одного або декількох стікерів з необхідною інформацією (штрих-код, термін придатності, дані про промоакції і т.д.).
  • Персоналізація- нанесення стікерів з індивідуальними номерами, штрихкодування. Друк зі змінними даними (персоналізація) дає можливість оформлення друкованої продукції таким чином, що кожен екземпляр тиражу має індивідуальні даними, при цьому загальні текстові та графічні елементи залишаються незмінними. Упаковка з персоналізацією, як правило, виконується для стартових пакетів мобільних операторів, модемів бездротового доступу в інтернет, мобільних телефонів, компакт дисків і т. Д.
  • Створення баз відповідності при складанні складних комплектів
  • Формування промонаборов включає в себявложеніе або вклейку різної продукції в друковані видання (пробників в журнали, вкладання листівок і т.д.) і виконується із застосуванням спеціалізованого обладнання, що дозволяє зробити роботу акуратно і швидко. Використовується спеціальний клей, який після відклеювання споживачем пробника не залишає липкого шару ні на самому пробники, ні на сторінці журналу.
  • Збірка подарункових наборов- найбільш копітка вид робіт. Як правило, збірка подарункових наборів супроводжується рядом додаткових робіт по стікеруванія, нанесення дати виготовлення та терміну придатності, пломбування (наклейка прозорих пластикових пломб) наборів, а також логістичними операціями по збірці продуктів з найбільш близькими термінами придатності.
  • Смотка акційних наборов- комплектування набору шляхом приєднання подарунковій одиниці до основного продукту круговим стікером або скотчем з необхідною рекламною інформацією і штрих-кодом. Також при виконанні даної роботи можлива додаткова склейка товарів між собою або стікерованіе (наприклад, заклеювання старого штрих-коду стікером-пустушкою або стікером з новим штрих-кодом).

Крім того, за бажанням замовника може бути виконана термоусадка: набори упаковуються в термоусадочну плівку або рукав ПВХ, що дає додатковий ступінь захисту товару від передчасного розкриття і впливу зовнішніх чинників.

Фахівці EPS Production впевнено впораються зі складанням і упаковкою наборів навіть зі складним дизайнерським рішенням!