EPS Production пропонує готові рішення з виробництва, пакування, перепакування та персоналізації продукції клієнта. (Стартових пакетів, телефонів, модемів та ін.)

Всі роботи по збірці і персоналізації виробляються нашими співробітниками на спеціально обладнаних робочих місцях, що мають системи введення інформації за допомогою інфрачервоного сканування або зчитування даних безпосередньо з чіпа SIM-карти і термотрансферні принтери для друку стікерів з персоналізованої інформацією (MSISDN, ICCID, IMEI, термін активації і пр.).

Також додатково пропонується послуга створення баз відповідності (наприклад, ICCID SIM-карти або IMEI телефону / модему).

Для процесу персоналізації SIM-карт і скретч-карт розроблено і впроваджено спеціальне програмне забезпечення, яке є унікальним і належить компанії EPS Production на правах інтелектуальної власності. Програмне забезпечення захищає користувачів від будь-якого роду помилок; відображає рух продукції через виробничі цикли; формує необхідні звіти в режимі реального часу.

Крім збірки і персоналізації стартового пакета і обладнання наша компанія також виконає наступні роботи:
– сортування;
– упаковка;
– перепакування;
– стікерованіе;
– маркування;
– ручна вкладка і т.д.