Одним з напрямків діяльності нашої компанії є поштучна упаковка товару в термоусадочну плівку (рукав, напіврукав).

Повністю автоматична термозбіжна лінія марки дозволяє упаковувати до 50000 виробів в зміну з чудовою якістю, а також легко адаптується до будь-яких вимог замовника. Так, наприклад, з використанням цього обладнання будь-яка продукція може бути упакована в маркувальну плівку з логотипом замовника, що згодом допомагає кінцевому покупцеві легше ідентифікувати даний товар.

Варто відзначити, що захисні властивості термоплівки значно вище, ніж у багатьох інших видів упаковки (наприклад, картонна упаковка, легко вбираючи вологу, розмокає і втрачає свою форму). Таким чином, упакована в термоусадочну плівку і захищена від впливу зовнішнього середовища продукція довше зберігає свої цілісність і властивості.

Упаковка, виконана з поліпропілену, прозора, що дозволяє покупцеві бачити запечатаний в ній продукт, а її щільне прилягання надійно захищає товар від розтину і підміни.

Маючи цілий ряд переваг в порівнянні з іншими пакувальними матеріалами, даний вид упаковки повністю відповідає всім вимогам міжнародних торгових стандартів якості і знаходить широке застосування в самих різних галузях: Термоупаковка використовують для створення додаткового захисту товарів, для комбінування різної продукції в одному блоці, для упаковки промообразцов і т.д.