Компанія EPS Production пропонує послуги по розробці дизайну. Дизайн є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу.

Дизайн банківських карт

Дизайнери нашої компанії мають більш ніж 10-ти річний досвід у розробці дизайнів для банквскій пластикових карт. Ми маємо досвід роботи з провідними фабриками світу з виробництва платіжних карт. Дані фабрики сертифіковані в міжнародних платіжних системах таких як Visa, Mastercard, AmericanExpress і ін. Наші фахівці володіють актуальними тербованіямі платіжних систем до розробки дизайну, в зв’язку з чим розроблені нами дизайни завжди удолетворять найостаннішим вимогам платіжних систем і гарантіруеют битро затвердження дизайну в платіжних системах перед друком на фабриці. Так само в розробку дизайну платіжної картки входить підбір різноманітних ефектів які можливо використовувати на мапі, наприклад 3д обсяг, голографічна фольга для певних елементів, флюоресцентні кольори, вибіркове лакування і тактильний лак, і багато іншого.

Дизайн упаковки

З кожним роком, в зв’язку з постійно поповнюється різноманітністю товарів, покупці стають все більш вибагливими до виду упаковок. Їх стає все складніше здивувати, привернути увагу і зацікавити. Тому професійна допомога в створенні дизайну упаковки товару – це невід’ємна річ як для нової продукції, так і для тієї, яка давно представлена ​​на ринку і потребує переосмислення та переробки.

Графічний дизайн

Дизайн будь-якої рекламної продукції ґрунтується на дизайні графічному. Без графіки обійтися не зможе ніякий дизайнер, адже комп’ютерна графіка – це технологія створення і обробки графічних зображень засобами обчислювальної техніки. Вивчити комп’ютерну графіку дуже непросто. Існує величезна кількість графічних програм, справжній дизайнер – професіонал повинен впевнено працювати хоча б в основних з них, якими є Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Coral Draw і ін.

Дизайн поліграфічної продукції

Дизайн поліграфії – це і розробка логотипу а іноді повністю фірмового стилю, і креативний дизайн поліграфії з правильним вибором шрифтів, квітів, компонування і розташування тексту і графіки для вашої рекламної продукції, гармонійного поєднання тексту і графіки. Дизайн поліграфії – це фотозйомка і сканування, верстка, колажі, корекція кольору, ретуш та багато іншого.

Саме завдяки дизайну поліграфії Ваша брошура, каталог продукції або буклет зможуть виглядати так, що Вашому потенційному клієнтові захочеться взяти їх в руки і прочитати. Чи відбудеться Ваш перший контакт з клієнтом, хто зацікавився Вашим буклетом або брошурою, багато в чому залежить від вдалого, привабливого дизайну. Важливу роль відіграє і якість друку. Наприклад те, наскільки якісно виконана друк каталогів може позначитися на інтересі потенційного клієнта до продукції, бажання купити товар.

При розробці дизайну поліграфії, багато, ймовірно, задаються питанням: що важливіше – текст або картинка? Яка реклама буде ефективніше? Однозначної відповіді на це питання, ймовірно, дати неможливо: скільки людей – стільки й думок. Однак, згідно з дослідженнями психологів, більшу частину інформації (до 80%) людина сприймає через зір. Зображення іноді може замінити велику кількість слів. Але і якісно розроблена текстова реклама може бути образна, виразна і ефективна.